Gekweekte kleurslagen

Naam (+ gegevens) Kleurslagen
Bernaert Steven
0499 14 36 32
bernaertsteven@gmail.com
Isabel wit; satinet wit; satinet geel; agaat wit; satinet geel mozaïek; isabel geel mozaïek
Bracke Eddy
0494 85 73 43
eddy.bracke-de.geest@telenet.be
Rood intensief en schimmel; rood ivoor intensief en schimmel; rood split ivoor; geel intensief en schimmel; geel ivoor; geel splitivoor
Camphijn Marc
0472 76 65 22
marc.camphijn@skynet.be
Wit recessief en split; agaat opaal wit en split; agaat opaal geel en split; agaat opaal geel mozaïek; agaat kobalt geel en split
De Baerdemaeker Jean-Marie
0474 72 59 26
jm.debaerdemaeker@telenet.be
Rood intensief en schimmel; agaat rood mozaïek
De Metzeler André
054 32 74 38
Geel; geel ivoor;
De Munck Michel
09/3604132
0495/796469
de.munck.michel@telenet.be
Wegens stopzetting hobby: Agaat geel topaas mozaïiek +splitten; geel mozaïek; lutino geel mozaïek; phaeo geel; phaeo rood + mozaïek + splitten; zwart rood mozaïek topaas + splitten
De Naeyer Wim
053 70 42 02
0475 74 02 14
wimdenaeyer@skynet.be
Rood intensief en schimmel; rood mozaïiek; agaat rood mozaïek
De Roeck Luc
053 80 19 77
luc.deroeck@hotmail.com
Zwart wit; zwart geel intensief en schimmel; bruin wit; bruingeel intensief en schimmel; zwart eumo wit en splitvogels; zwart eumo geel en splitvogels; bruin eumo wit en splitvogels; bruin eumo geel en splitvogels; isabel eumo wit en isabel eumo geel en splitvogels
François Hannes
0479 26 07 11
hannes.francois@hotmail.com
Phaeo geel en splitvogels; phaeo geel ivoor en splitvogels; phaeo wit en split vogels; phaeo rood mozaïek en splitvogels
Lanckzweirt Marc
09 372 93 95
marc_lanckzweirt@telenet.be
Lipochroom rood intensief; lipochroom rood schimmel; bruin wit; bruin geel; zwart kobalt rood; agaat kobalt rood en splitvogels; agaat kobalt rood ivoor en splitvogels
Maes Johan
0477 52 61 14
johan.maes.j.r@skynet.be
Agaat opaal geel en split; lipochroom geel
Mertens Jean
02 377 25 43
Isabel pastel rood & rood ivoor; agaat rood; agaat rood ivoor; agaat pastel rood ivoor; agaat opaal rood; agaat opaal rood ivoor; isabel rood
Ravyts Niel
0470 80 56 88
niel.ravyts@telenet.be
Satinet wit en splitvogels; satinet geel (ivoor) en splitvogels; bruin geel
Saeytijdt Kurt
0497 62 27 83
kurt.saeytijdt@telenet.be
Isabel geel; agaat geel; isabel pastel geel; agaat pastel geel; bruin pastel geel; en splitvogels
Slagmulder Michel
09 360 47 12
michel.slagmulder@skynet.be
isabel geel intensief en schimmel; isabel geel mozaïek; isabel rood mozaïek
Smet Rony
03 777 21 32
0484 69 18 06
rony.smet@telenet.be
zwart rood, zwart wit, zwart geel
Van Caelenbergh Pascal
0474 77 66 49
vancaelenberghpascal@hotmail.com
Zwart kobalt geel; zwart kobalt rood mozaïek; bruin geel mozaïek
Van Damme François
052 33 44 37
Vetstof rood ivoor rubino en splitvogels; isabel satinet ivoor en splitvogels; agaat topaas rood en splitvogels
Van Den Broeck David
0479 58 44 78
Vetkleur rood; vetkleur rood ivoor; isabel rood; vetkleur geel mozaïek; agaat geel; agaat geel pastel
VandeKerckhove Ivan
0474 69 41 89
ivan.vandekerckhove1@telenet.be
Phaeo rood, en splitvogels
Verhecken Patrick
0498 47 60 80
patrick.verhecken@telenet.be
Zwart opaal wit, zwart opaal geel, zwart opaal geel mozaïek, zwart opaal rood, bruin opaal wit, isabel opaal wit, isabel opaal geel, isabel opaal geel mozaïek
Verschueren Marcel
0476 78 34 95
verschueren.marcel@skynet.be
Zwart opaal rood mozaïek; zwart rood mozaïek; zwart pastel rood mozaïek; zwart onyx rood mozaïek; agaat rood mozaïek; agaat pastel rood mozaïek; agaat onyx rood mozaïek; agaat opaal rood